Cabinetul Individual de Avocat & Cabinet de Insolventa ”Murariu Razvan-Constantin” angajeaza Asistent Manager / Secretara

Subscrisul, Cabinet Individual de Avocat & Cabinet de Insolventa “Murariu Razvan-Constantin” angajeaza

ASISTENT MANAGER / SECRETARA

Daca sunteti o fire deschisa  si comunicativa si indepliniti conditiile de mai jos, va invitam sa va alaturati echipei noastre:

Responsabilitati:

  • intampina clientii la intrarea in Birou si ii directioneaza spre sala de asteptare;
  • verifica zilnic corespondenta in vederea ridicarii și transmiterii documentelor transmise de Instantele de Judecata;
  • inregistreaza documentele primite si le directioneaza catre personalul Biroului;
  • verifica e-mail-urile primite si in cazul in care este necesar raspunde la acestea;
  • completeaza formularele postale, raspunde la telefonul fix si/sau la fax;
  • activitati de contabilitate primara, respectiv va completa facturi, chitante sau ordine de plata;
  • s.a..

Cerinte:

  • o buna capacitate de organizare a timpului si planificare;
  • calitati bune de comunicare;
  • cunostinte de operare PC si Microsoft Office;
  • ordine, seriozitate si punctualitate;
  • vestimentatie office / business;
  • program de lucru full time, 08:30-17:30, cu o ora libera pentru masa;
  • o buna cunoastere a limbii romane si a limbii engleze;

Candidații interesați sunt rugați să depună Curriculum Vitae și scrisoare de intenție la adresa de e-mail: office@avocatmurariurazvan.ro

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *